Milí čtenáři,
chtěli bychom vás upozornit na naši novou službu. Pokud hledáte grafické studio či rovnou nakladatelství, které by připravilo pro tisk vaši knihu, brožuru, časopis, plakát, panel či jakýkoli jiný tisk, zkuste oslovit naši novou firmu s názvem Botany Media – podobnost se jménem Botany.cz rozhodně není náhodná.

PS

Studio a nakladatelství Botany Media vzniklo velmi jednoduše – prostě jsme pochopili, že spoustu práce na našich vlastních tiskovinách jsme schopni sami udělat lépe než zavedené firmy.
V obzvláštní lásce máme samozřejmě tiskoviny z přírodovědných oborů (zcela nejvíce z botaniky a ochrany přírody), ve kterých dokážeme provést i velmi důkladnou práci editorskou. Pokud bude potřeba, zajistíme vám k vytvoření vaší publikace třeba i odborného konzultanta. Ale rozhodně neodmítneme ani zakázky z jiných oborů (exkluzivní vztah máme třeba i k hudbě a výtvarnému umění).

Nemůžeme se zatím chlubit mnohaletou tradicí a významnými mezinárodními úspěchy – na to jsme ještě příliš noví. Určitě ale pro zdar vaší věci uděláme nejen vše nezbytné: v komunikaci s vámi půjdeme klidně mnohem dál, staneme se rádi přímo vašimi kolegy – „námořníky na stejné lodi“.

Kontakt na nás získáte velmi snadno – stačí využít tento kontaktní formulář na Botany.cz. Obratem se vám ozveme.

Ukázky publikační činnosti:

  • Nejvzácnější rostliny České republiky – soubor fotografií
  • Pavel Sekerka, Ladislav Hoskovec (2014): Laureáti soutěže O nejlepší botanickou ilustraci:
  • Kde rostou naše endemity – 20 panelů o rozměrech 60 × 90 cm, vytištěno ve dvou verzích na pevných (Dibond) i pěnových (Rayboard) deskách, výstavu lze instalovat v interiéru i exteriéru:
  • Vít Grulich (2014): Kde rostou naše endemity, katalog výstavy:
  • Botanické zahrady jak je neznáte – 20 panelů o rozměrech 60 × 90 cm, vytištěno na pevných deskách, výstava je primárně určena pro venkovní prostory: