Milí čtenáři,
Římskokatolická farnost Český Brod, Přírodovědná společnost a internetový magazín Botany.cz vás srdečně zvou na v pořadí již třetí expozici výstavy Kde rostou naše endemity, která se uskuteční od 15. do 22. února 2015, v Oranžové zahradě v Českém Brodě (Husovo náměstí 78).

Především bychom vás chtěli pozvat na setkání s autorem textové části výstavy, naším webovým kolegou a pedagogem Ústavu botaniky a zoologie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně, Vítem Grulichem. Dorazí také řada autorů fotografií této výstavy, členů redakce Botany.cz. Skvělý vypravěč Vít Grulich pohovoří nejen o vzniku této výstavy, ale především přiblíží návštěvníkům řadu zajímavých poznatků o rostlinném endemismu.
Bude nám rovněž velkým potěšením strávit při této příležitosti několik chvil s českobrodským knězem Matúšem Kocianem, představitelem současné křesťanské ekologické etiky.
Toto setkání se uskuteční v pátek 20. února 2015, v 16.00 hodin, též v Oranžové zahradě. Tu najdete na českobrodském náměstí, za budovou zdejší římskokatolické fary.

Český Brod se na vás těší!

Akci podpořili:

PS
PS
Oranžová zahrada
MŽP
PS
Rayfilm