Dnes se nám v redakční poště objevil první letošní soutěžní příspěvek do naší ilustrátorské soutěže Malujeme s Botany! Tak si hned první uchazečku o medaili představme:
Dobrý den, volám sa Eliška Vavrysová, narodila som sa 18. 5. 2011 a s mamkou a tatkom bývame v Prahe. Som ešte malinká, tak za mňa píše maminka. Veľmi rada malujem, to mám po mame, tiež maluje, rada varím a pomáham pri varení, upratujem, milujem loptu a futbal, rada kopem do lopty, hrám sa na piesku, na ihrisku s deťmi. Strašne rada tancujem a mám rada hudbu, zapájam sa do všetkého a stále sa usmievam. Ku každému môjmu obrázku vám posielam aj fotku ako obrazok malujem. Na tej poslednej fotke to som ja. Som veľmi rada, že som sa mohla zapojiť do vašej súťaže, aj keď som taká malinká.
Eliška VavrysováEliška Vavrysová
Eliška Vavrysová
Eliška Vavrysová

Eliška Vavrysová

Jo, jo, jo, to je ona, to je chrpa, přesně tuhle kytičku jsme chtěli! Podle tvých obrázků je hned vidět, že patříš k dětem motýlkatě-sluníčkovatým, to je moc dobrá kombinace, tu mají kytičky obzvláště rády! Z obrázků je jasné, že maluješ s pořádným nasazením, no jo, tempery i na prstíkách, to je prostě akční malba! Tak hezky maluj a na Mezinárodní den dětí vezmi mamku a taťku do Mnichova Hradiště – budeme si tam všichni hrát na úplně opravdickém zámku s úplně opravdickým panem kastelánem a s tetami a strejdy z Botany! To by fakt mohlo být perfektní!