Kolegům z redakce a přátelům autorku v pořadí již osmého příspěvku do naší ilustrátorské soutěže vůbec představovat nemusíme! Paní Jiřinu známe jako snad nejvěrnější fanynku BOTANY.cz, stala se vlastně už dávno součástí našeho inventáře, je dobrým duchem našeho webu! Jak by tedy mohla chybět i v letošním kole této soutěže!
Napsala nám: Do soutěže se mi moc nechtělo, ale vnučka mě neustále pobízela. No uznejte, my dospělí musíme jít dětem příkladem, ne? Musím říci, že nemám žádné specifické výtvarné a botanické vzdělání, kreslím jen tak pro radost (doufám, že aspoň Vám, Gasi). Určitě máte radost z každého soutěžícího a to byl ten druhý důvod, proč se zúčastnit. Držím palce všem soutěžícím a webu Botany.cz děkuji za odborné články, za ochotu k zodpovězení našich otázek pomocí FB a také za rozšíření ilustrátorské soutěže pro děti. Mějte se fajn a snad někdy na shledanou!
Jiřina DrlíkováJiřina Drlíková
Jiřina Drlíková
No jistě, paní Jiřino, věřím, že se při vyhlašování výsledků soutěže konečně uvidíme! A ještě něco na Vás prozradím – ona vnučka, která paní Jiřinu pobízela, mi dnes poslala své ilustrace také – seznámíte se s ní v naší soutěži pro děti!