Dnes ráno byli v těsné blízkosti naší webové editace viděni tři divocí vlci. Třeba to byli vlčí doktoři, kteří sháněli k uzdravení Červené karkulky nějaký pořádný bodlák – a jako jediný teď kvetl zrovna ten náš z webové hlavičky. Je však taky možné, že to byli vlci estéti, kteří se už nemohli dívat, jak se sedm let pořád dokola placatíme jenom s jediným bodlákem. Ať to bylo jak bylo, jisté je, že naše stará hlavička je pryč a už se nikdy nevrátí.

Takže bude potřeba pořídit novou! Než nějakou novou vytvoříme, bude to chvíli trvat. Anebo nechtěl by některý z našich čtenářů nám v této věci pomoci?

Pomozte nám navrhnout novou hlavičku webu BOTANY.cz!

Rozměr hlavičky činí 1120 × 185 px, je potřeba počítat s polem vyhledávače a dvěma vlaječkami (jak to bylo doposud). Název webu může být umístěn kdekoli.
Vítězný návrh nemůžeme ocenit horentním honorářem (jsme neziskovka, naše honoráře jsou spíše symbolické), určitě ale můžeme dát jméno autora nové hlavičky do zápatí webu i s linkem na jeho internetovou stránku – bude tam určitě několik let. A taky všechny návrhy představíme veřejnosti – třeba se začne o webových hlavičkách více diskutovat, možná jich zkrásní nakonec víc.

Své návrhy nám posílejte do konce června 2016 na adresu info(zavináč)botany.cz – už se na ně těšíme!

P. S.
Aby si snad někdo nemyslel, že máme něco proti vlkům – to tedy ani omylem, všichni na webu máme raději vlka než Karkulku!